Otworzyłam własną markę odzieżową! | KHATSY.COM

17:24

Kochani spełniło się moje marzenie. Po wielu miesiącach ciężkiej pracy otworzyłam własną markę odzieżową! Powiem szczerze, że do samego końca nie wierzyłam, że w końcu ujrzy to światło dzienne. Ale po kolei.
W czerwcu zeszłego roku podjęłam decyzję o zmianie mojego życia o 180 stopni. Jak pewnie część z Was wie, studiuję kosmetologię i z tą właśnie specjalizacją wiązałam plany na przyszłość. Nad otworzeniem własnego gabinetu kosmetycznego pracowałam około pół roku. Właśnie w czerwcu pojawiły się komplikacje i wtedy postanowiłam iść za głosem serca. Rzuciłam bez zastanowienia wszystko czym zajmowałam się przez ostatnie miesiące i rozpoczęłam pracę nad tworzeniem własnej marki odzieżowej. 
Nie było lekko, średnio raz dziennie miałam wątpliwości czy wszystko się uda i jak to wszystko odbierzecie Wy, bo to właśnie dla Was to robię.
A dokładnie miesiąc temu wyleciałam do Londynu na sesję zdjęciową mojej pierwszej kolekcji, którą zobaczycie poniżej. I teraz nareszcie mogę powiedzieć UDAŁO SIĘ!!!
Moją ideą w kreowaniu marki jest prostota i minimalizm. Ubrania, które zobaczycie w moim sklepie to idealna baza do stworzenia wielu stylizacji, w zależności jaki nastrój masz danego dnia. Odwzorowałam właśnie to, czego brakowało mi w rodzimych sklepach i markach odzieżowych. 
Zapraszam Was serdecznie na oficjalną stronę  
www.khatsy.com 
a także na Instagram oraz Facebooka, aby być na bieżąco z nowościami i promocjami. Modeli jest jeszcze niewiele, ale chyba rozumiecie, że nie od razu Kraków zbudowano :D
Już pracuję nad wiosenno-letnią kolekcją także bądźcie czujni.

Koniecznie dajcie znać w komentarzach jak Wam się podoba! :) 

I niespodzianka! 
SPECJALNIE DLA WAS RABAT -20% na cały asortyment z kodem:
caathleen
Promocja trwa do 28.02.2018r.


zdjęcia: JACKOOB
4 komentarze

  1. Wow! Wszystko wygląda profesjonalnie! Świetne stylizacje! Wyglądasz zajebiście! Trzymaj tak dalej i powodzenia!

    OdpowiedzUsuń

Katarzyna Perlińska. Obsługiwane przez usługę Blogger.